Biežāk uzdotie jautājumi

gudramajaslapa.lv ir ļoti vienkāršota apmaksa, piedāvājot divus variantus - gada abonements (15eur mēnesī, maksājot par gadu) un ceturkšņa abonements (17,95eur mēnesī, maksājot ik pa 3 mēnešiem).

Gudra Mājaslapa ir WordPress hostings maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas ar domu augt, izvēlas WordPress, bet nevēlas tērēt laiku tehniskām detaļām un vēlas ietaupīt, netērējot trīs ciparu skaitļus mājaslapas izstrādē.

 

gudramajaslapa.lv ietver pilnu mājaslapas komplektu, atvieglojot uzņēmējiem ikdienu, t.i. - hostings, mājaslapas apkope, drošība, tehniskais atbalsts, dizains, SEO un premium paplašinājumi, kas citādi Jums izmaksātu pie 700eur gadā.

Sākot mājas lapas izveides procesu mūsu platformā ir nepieciešams tikai domēna vārds. Taču tas nav obligāti, jo pievienot to vajadzēs tikai tad, kad lapu vēlaties publicēt.

Mūsu platorma ir balstīta uz DO IT YOURSELF, kas nozīmē, ka sniedzam visus nepieciešamos rīkus, lai Tu uzņēmēj pats vari viegli un lēti tikt pie savas jaudīgās WordPress mājaslapas, taču mūsu darbs un atbalsts ir aktuāls visos mājaslapas darbības posmos.

Mūsu komanda ar prieku asistēs un palīdzēs jebkādos ar mūsu platformu un Tavu jauno mājaslapu saistītos jautājumos, kā arī palīdzēs importēt vecās mājas lapas datus un asistēs jaunās lapas darbības optimizācijā un dizaina jautājumos.

Ja veidojot savu jauno Gudro Mājaslapu radies jautājums, sazinies ar mūsu mājaslapu ekspertiem, izmantojot čata funkciju savā administrācijas panelī.

Mūsu platformā piedāvājam izveidot interneta veikalu gan ar Woocommerce, gan Shopify palīdzību.

 

Sadarbojoties ar Shopify, gudramajaslapa.lv platformā ir iespējams iekļaut arī Shopify Lite plāna produktus, izbaudot Shopify mārketinga un analītikas priekšrocības + WordPress satura vadību un SEO bonusus.

Jūs varat atteikties no gudramajaslapa.lv sniegtajiem pakalpojumiem jebkurā laikā. Par atteikuma tiesībām vairāk lasiet atteikuma tiesības un Distances Līgums sadaļās.

Mēs nodrošinam vairāk nekā 50 dažādus web servisa, pakalpojumus, ieskaitot grafiskā dizaina izstrādi, mājas lapu izstrādi, satura izveidi, SEO pakalpojumi, Interneta veikalu izveide. Daram visu, kas saistīts ar web pakalpojumiem, arī nestandarta risinājumus. Ja Jums ir specifiskas prasības, droši aizpildiet kontakta formu vai zvaniet mums un mēs spēsim rast labāko risinājumu Jūsu biznesa vajadzībām.

gudramajaslapa.lv ir būvēta izmantojot to pašu vizuālo redaktoru un mājas lapas konstruktoru, ko mēs piedāvajam Jums. Vidējas lapas izveides laiks ir atkarīgs no tā, cik ātri Jūs spējat radīt saturu, par pārējo parūpēsies gudramajaslapa.lv komanda. Ja izvēlaties mājas lapu izveidot pašu spēkiem, vidēji vienas, divu dienu laikā Jūsu mājas lapa ir gatava.

Sāc veidot savu mājas lapu jau šodien

Izveido savu mājas lapu ātrāk nekā stundas laikā. Lielisks serviss par lielisku mājas lapas cenu.