Par mums

Gudramājaslapa.lv ir WordPress mājaslapu hostinga platforma maziem un vidējiem uzņēmumiem, ko veidojusi digitālā aģentūra BOLD.

Digitālā aģentūra BOLD

Profesionāļu komanda, kas strādājusi pie neskaitāmiem mājaslapu izstrādes un SEO mārketinga projektiem, palīdzot augt gan Latvijas, gan starptautiskiem uzņēmumiem. Mūsu misija ir ar gudramajaslapa.lv platformas palīdzību sniegt iespēju ikvienam datora lietotājam ātri un viegli attīstīt savu biznesu un biznesa ideju internetā ar skaistas, jaudīgas un paša spēkiem veidotas WordPress mājas lapas vai interneta veikala palīdzību, kas biznesam augot, atbalstīs un neprasīs papildu līdzekļus.

WordPress mājaslapas, kas neprasa ieguldījumu un zināšanas

Līdz ar neskaitāmiem web izstrādes projektiem mūsu profesionālā komanda nonāca pie secinājuma, ka ne visiem, jo īpaši mazajiem uzņēmējiem ir nepieciešams tērēt lielus līdzekļus, lai palaistu savu mājaslapu vai interneta veikalu un notestētu biznesa ideju. Ņemot vērā to, ka jaunais bizness varētu strauji attīstīties, ilgu laiku nebija pieejama risinājuma, kas neliktu mūsu klientiem mainīt platformu, kad uzņēmums attīstītos - tā radās gudramajaslapa.lv WordPress platforma, kas ir lielisks sākums mazajam biznesam un piedāvā arī lieliskas iespējas uzņēmumam augot un attīstoties plašāk.

WordPress - pasaulē populārākā mājaslapu platforma

WordPress ir populārākā satura vadības platforma pasaulē. Tā ir perfekta gan nelieliem uzņēmumiem, gan liela biznesa korporatīvajām mājas lapām; valsts vai pašvaldības uzņēmumiem un iestādēm. WordPress ir īstais mājaslapu administrācijas rīks, ko izvēlēties, ja vēlaties viegli pārraugāmu un rediģējamu, bet jaudīgu un drošu mājaslapu.

Sazinies ar mums

Gudras mājaslapas profesionāļi priecāsies atbildēt uz jebkuriem jautājumiem un arī palīdzēt, ja veidojot lapu radušies jautājumi.

Mārtiņš
Web izstrāde un tehniskais atbalsts
Santa
Izstrāde un Web dizains
mājas lapas izveide cenas
Karīna
Platformas atbalsts un Mārketings